Купить таблетки для аборта 200 мг мифепристона 400 мг мизопростола

Купить таблетки для аборта 200 мг мифепристона 400 мг мизопростола
Купить Мифегест Мифотаб Миропристон Мифепристон 600мг и Мізопрост Мизопристон Мизотаб Мызопростол 800мг медикаментозный аборт таблетки для прерывания беремености аборта
Купить Медикаментозный аборт таблетки для прерывания беремености Медикаметозне переривання вагітності набор в комплекте две упаковки: Міфотаб (Мифепристон) 600мг Мізотаб Мизопростол 400мг
аборт таблетками дома, таблетки для аборта, таблетки для выкидыша название набор в комплекте две упаковки: Миропристон 600 мг таблетки 3 штуки и Миролют 800 мг таблетки 4 штуки

МІРОЛЮТ (MIROLUT) ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ
СКЛАД:
діючі речовини: misoprostol;1 таблетка містить мізопростолу – 200 мкг;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, гіпромелоза.
ЛІКАРСЬКА ФОРМА
Таблетки.
ФАРМАКОТЕРАПЕВТИЧНА ГРУПА
Засоби, що застосовуються у гінекології. Простагландини.Код АТС G02A D06
КЛІНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПОКАЗАННЯ
Медикаментозне переривання маткової вагітності у ранні терміни (до 42 днів), починаючи з першого дня останньої менструації (у поєднанні з міфепристоном).
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Підвищена чутливість до компонентів препарату;
серцево-судинні захворювання;
захворювання печінки та нирок;
захворювання, пов’язані з простагландиновою залежністю або протипоказання до застосування простагландинів: глаукома, бронхіальна астма, артеріальна гіпертензія;
ендокринопатія та захворювання ендокринної системи, у тому числі цукровий діабет, дисфункція надниркових залоз;
гормонозалежні пухлини;
анемія;
застосування внутрішньоматкових протизаплідних засобів (перед застосуванням потрібно видалити внутрішньоматкові протизаплідні засоби);
підозра на позаматкову вагітність.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Для переривання вагітності одночасно з міфепристоном препарат необхідно застосовувати у відповідних лікувальних закладах з кваліфікованим персоналом.
Внутрішньо, через 36-48 годин після прийому 600 мг (3 таблетки) міфепристону призначати 400 мкг (2 таблетки) препарату Міролют натщесерце.
ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ
Переймисті болі внизу живота, запаморочення, головний біль, гіпотензія, нудота, блювання, метеоризм, понос, диспепсія, шкірний висип, припливи.
Рекомендовані дози мізопростолу не чинять побічних дій з боку серцево-судинної системи, печінки або нирок.
ПЕРЕДОЗУВАННЯ
Токсичність мізопростолу у людей не виявлена. Клінічними ознаками, які можуть свідчити про перевищення дози, є сонливість, тремор, судоми, біль у животі, гарячка, посилене серцебиття, артеріальна гіпотензія або брадикардія. Терапія симптоматична.
Застосування у період вагітності або годування груддю
Препарат можна застосовувати вагітним тільки для переривання вагітності, у всіх інших випадках він протипоказаний вагітним. При виникненні вагітності у осіб, які приймають мізопростол, терапію цим препаратом слід припинити. Необхідно інформувати пацієнток про потенційну небезпеку мізопростолу.
Годування груддю після прийому міфепристону слід припинити на 14 днів.

Продається без рецепту, Що можна випити щоб перервати вагітність? Як можна перервати вагітність на ранніх термінах? Що пити щоб був викидень? Як зробити Викидиш таблетками? Що не можна робити після медикаментозного аборту? Як швидко діють таблетки для переривання вагітності? Чи можна купити таблетки для переривання вагітності без рецепта Дієві таблетки для переривання вагітності Дешеві таблетки для переривання вагітності Як можна перервати вагітність таблетками? Як можна перервати вагітність на ранніх термінах?

ДІТИ
Досвіду застосування препарату дітям немає.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Фармакодинаміка.
Мізопростол – синтетичне похідне простагландину Е1.
Мізопростол індукує скорочення гладеньких м’язових волокон міометрія та розширення шийки матки. Здатність мізопростолу стимулювати скорочення матки полегшує розкриття шийки та виведення вмісту порожнини матки.
Препарат чинить слабку стимулюючу дію на гладеньку мускулатуру шлунково-кишкового тракту. Великі дози мізопростолу інгібують секрецію шлункового соку.
Мізопростол не виявляє клінічно значущої дії на пролактин, рівень гонадропінів, тиреотропного гормона, гормона росту, тироксину, кортизолу, креатиніну на агрегацію тромбоцитів, функцію легенів та серцево-судинну систему.
Фармакокінетика.
При пероральному застосуванні швидко абсорбується. Одночасне застосування з їжею знижує біодоступность мізопростолу (жирна їжа значно знижує абсорбцію, не впливаючи на тривалість абсорбції).
У стінках шлунково-кишкового тракту та печінці метаболізується до фармакологічно активного діестерифікованого метаболіту – мізопростолової кислоти. Час досягнення максимальної концентрації метаболіту – 15-30 хв. Максимальна концентрація мізопростолу становить 6,08±1,64 мг/мл, мізопростолової кислоти – 499±15 мг/мл. Період напіввиведення мізопростолової кислоти – не менше 30 хв. Не кумулює.
Підвищення дози мізопростолу з 200 мкг до 400 мкг призводить до збільшення концентрації у плазмі мізопростолової кислоти у 2 рази.
Виводиться переважно нирками.
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Для переривання вагітності у ранньому періоді мізопростол слід застосовувати разом з міфепристоном (його не можна застосовувати самостійно). У поєднанні з міфепристоном мізопростол необхідно застосовувати тільки за призначенням та під наглядом лікаря лише у спеціалізованих лікувальних закладах, які мають можливість надання негайної гінекологічної допомоги. Застосування препарату потребує попередження резус-конфлікту та інших загальних заходів, які супроводжують переривання вагітності.
Перед призначенням мізопростолу пацієнтку слід детально проінформувати про дію та можливі побічні ефекти препарату. За пацієнткою необхідно спостерігати в умовах лікувального закладу протягом 4-6 годин до прийому препарату.
Під час і після прийому препарату пацієнтці необхідно надати своєчасну медичну допомогу у разі виникнення масивної кровотечі або інших ускладнень.
Після прийому препарату у пацієнток, як правило, виникає невелика піхвова кровотеча, у деяких жінок довготривала. При дуже ранньому терміні вагітності можливе переривання вагітності вже після прийому міфепристону, однак у цьому випадку також необхідне застосування мізопростолу для оптимізації результатів медичного переривання вагітності. Після прийому мізопростолу приблизно у 80 % жінок переривання вагітності відбувається протягом 6 годин та приблизно у 10 % жінок – протягом одного тижня.
Пацієнткам потрібно пройти повторне обстеження у тому ж лікувальному закладі через 8-15 днів після прийому препарату. У разі необхідності має бути проведено УЗ-дослідження або визначення хоріонічного гонадотропіну у сироватці крові. При підозрі на неповне переривання вагітності або збереження вагітності необхідно своєчасно провести комплексне медичне обстеження.
При неповному перериванні вагітності або у разі недієвості препарату через 10-14 днів після прийому міфепристону обов’язково слід проводити вакуумаспірацію з наступним гістологічним обстеженням аспірату, оскільки необхідна оцінка впливу препарату на формування вроджених пороків розвитку плода.
Пацієнтам із запальними захворюваннями кишечнику слід застосовувати препарат з особливою обережністю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами
Відомостей щодо впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами немає.
ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ ТА ІНШІ ВИДИ ВЗАЄМОДІЙ
Тривале застосування рифампіцину, ізоніазиду, протисудомних препаратів, антидепресантів, ацетилсаліцилової кислоти, індометацину та барбітуратів, паління більше 10 цигарок на день стимулює метаболізм мізопростолу, знижуючи його рівень у сироватці крові.
Протягом одного тижня після прийому мізопростолу слід відмовитися від застосування ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних препаратів.
ФАРМАЦЕВТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до білого з жовтуватим або сіруватим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою та рискою.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки.
Не застосовувати після закінчення терміну придатності.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.
УПАКОВКА
По 4 таблетки у банці полімерній. По 1 банці у пачці.
Склад:
діючі речовини: міфепристон;
1 таблетка містить міфепристону 200 мг (0 2 г);
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна натрію карбоксиметилкрохмаль
кальцію стеарат тальк.
Лікарська форма. Таблетки.
Фармакотерапевтична група. Статеві гормони та засоби які впливають на статеву сферу. Антигестагенні засоби.
Код АТС G03Х В01.
Клінічні характеристики.
Показання.
· Медикаментозне переривання маткової вагітності на ранніх термінах (до 42 днів аменореї) у поєднанні з мізопростолом.
· Підготовка та індукція пологів при внутрішньоутробній загибелі плода якщо застосування простагландинів або окситоцину не показане.
Протипоказання.
Наявність в анамнезі підвищеної чутливості до міфепристону алергія на мифепристон недостатність надниркових залоз та тривала глюкокортикостероїдна терапія гостра та хронічна ниркова та/або печінкова недостатність порфірія міома матки наявність рубців на матці анемія (рівень гемоглобіну менше 100 г/л) порушення гемостазу (у тому числі попереднє лікування антикоагулянтами) ураження коронарних або мозкових судин запальні захворювання жіночих статевих органів наявність тяжкої екстрагенітальної патології лейоміома матки серцево-судинні захворювання. Тяжкий перебіг астми що не піддається лікуванню.
Невидалені внутрішньоматкові пристрої.
Гострі запальні та інфекційні захворювання. У разі встановлення гострого запального або інфекційного захворювання штучне переривання вагітності здійснюється після проведеного лікування до закінчення терміну вагітності повних 12 тижнів.
Не слід застосовувати жінкам старше 35 років які палять (без попередньої консультації терапевта).
Для медикаментозного переривання вагітності:
підозра на позаматкову вагітність; вагітність не підтверджена клінічними дослідженнями аменорея терміном більше 42 дні або яка настала у період застосування внутрішньоматкової контрацепції або після відміни гормональної контрацепції.
Для підготовки і індукції пологів:
гестоз тяжкого ступеня передеклампсія еклампсія невідповідність розмірів таза матері і голівки плода недоношена або переношена вагітність.
Спосіб застосування та дози.
Препарат застосовують в установах з необхідним обладнанням та досвідченими лікарями.
Для медикаментозного переривання вагітності на ранніх термінах.
600 мг Миропристону (3 таблетки по 200 мг) приймають у присутності лікаря внутрішньо одноразово через 1-1 5 години після вживання їжі (легкий сніданок) запиваючи 100 мл кип’яченої води.
Через 36-48 годин після прийому Миропристону застосовують простагландини; мізопростол 400 мкг внутрішньо (при вагітності із затримкою менструації до 49 днів) або геміпрост 1 мг внутрішньопіхвово при вагітності із затримкою до 63 днів). Пацієнтка має знаходитись під наглядом медичного персоналу протягом 2-х годин після застосування. Через 36-48 годин після прийому Миропристону пацієнтці слід провести УЗД. Через 8-14 днів вдруге проводиться клінічне обстеження і УЗД-контроль а також визначають рівень бетахоріонічного гормона для підтвердження того що викидень відбувся. При відсутності ефекту від застосування препарату на 14 день (неповний аборт або наявна вагітність) проводять вакуум-аспірацію з наступним гістологічним обстеженням аспірата.
Для підготовки та індукції пологів у випадку внутрішньоутробної загибелі плода.
200 мг Миропристону (1 таблетка) приймають у присутності лікаря внутрішньо одноразово. Через 24 години повторно приймають 200 мг. Через 48-72 години проводиться обстеження пологових ходів й за необхідністю призначають простагландини або окситоцини.
Побічні реакції.
Пов’язані з застосуванням Миропристону: відчуття дискомфорту в нижніх відділах живота болісні маткові скорочення загальна слабкість головний біль нудота і блювання діарея спазми запаморочення артеріальна гіпотензія відчуття приливів гіпертермія.
Пов’язані з процедурою лікування: кров`янисті виділення зі статевих шляхів; біль внизу живота; загострення запальних процесів матки та придатків.
Можливі реакції гіперчутливості включаючи шкірні висипання відчуття свербежу еритродерма вузликова еритема епідермальний некроліз кропив’янка озноб.
У разі ускладнень що вимагають прийняття термінових заходів вкрай важливе звернення до відповідних медичних закладів. З цієї причини курс лікування протипоказаний пацієнткам які не мають необхідного доступу до медичних закладів у яких є обладнання та персонал для невідкладного лікування неповного аборту переливання крові та реанімаційних заходів.
Передозування.
Застосування Миропристону у дозах до 2 г не спричиняє небажаних реакцій. У разі прийому внутрішньо великої дози препарату за пацієнткою необхідне пильне спостереження оскільки можуть з’явитися симптоми надниркової недостатності.
Терапія симптоматична.
Особливості застосування.
Перед застосуванням пацієнтку слід проінформувати про дію препарату та його побічні ефекти. У разі сильної кровотечі або інших патологічних явищ під час застосування препарату необхідно вжити відповідних заходів.
Після прийому препарату у пацієнтки зазвичай виникає незначна піхвова кровотеча у частини жінок спостерігається тривала піхвова кровотеча.
Після застосування препарату в комбінації з препаратом що містить простагландин приблизно у 80% жінок децидуально оболонка виходить через 6 годин і приблизно у 10% жінок – через один тиждень після застосування.
Стан пацієнтки слід повторно проконтролювати через 8-14 днів після застосування препарату. Обов’язково слід провести ультразвукове обстеження або визначити рівень ХГЛ у сироватці. Якщо підтверджується неповний аборт або збережена вагітність слід вжити необхідних заходів.
Якщо не вдалося перервати вагітність шляхом введення миропристону аборт слід завершити іншим методом.
З обережністю препарат призначають при хронічних обструктивних захворюваннях легень (у тому числі бронхіальній астмі); тяжкій артеріальній гіпертензії; порушенні ритму серця і серцевій недостатності.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Годування груддю слід припинити на 14 днів після прийому Миропристону.
Застосування Миропристону для підготовки шийки матки до пологів не впливає на наступну лактацію.
Діти.
Досвіду застосування препарату дітям немає.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі
з іншими механізмами.
Миропристон може спричинити запаморочення тому в таких випадках слід уникати керування автотранспортом і роботи зі складними механізмами.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Потрібно уникати одночасного застосування з нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ).
На підставі метаболізму препарату що здійснюється за допомогою системи цитохрому CYP 3A4 можна припустити що кетоконазол ітраконазол еритроміцин і грейпфрутів сік можуть пригнічувати його метаболізм (результатом чого є підвищення сироваткової концентрації міфепристону). Рифампіцин дексаметазон деякі протисудомні засоби (фенітоїн фенобарбітал карбамазепін) можуть стимулювати метаболізм міфепристону (знижувати його концентрацію в плазмі).
Дослідження в лабораторних умовах показують що результатом супутнім прийому Миропристону може бути підвищення сироваткової концентрації метаболічних продуктів системи цитохрому CYP 3A4. Через повільне виведення міфепристону з людського організму описані реакції можуть спостерігатися протягом тривалого часу після прийому препарату. З цієї причини рекомендується вживати заходи безпеки при застосуванні Миропристону з препаратами з низькими межами безпеки які метаболізуються системою цитохрому CYP 3A4 (включаючи деякі загальні анестетики).
При одночасному прийомі Миропристону і глюкокортикостероїдних препаратів необхідно збільшити дозу останніх.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Синтетичний стероїдний антигестагенний засіб (блокує дію прогестерону на рівні рецепторів) гестагенної активності не виявляє. Має місце антагонізм з глюкокортикостероїдами (за рахунок конкуренції на рівні зв`язку з рецепторами).
Підсилює скоротливу здатність міометрія стимулюючи вивільнення інтерлейкіну-8 у хоріодецидуальних клітинах підвищуючи чутливість міометрія до простагландину.
Внаслідок дії препарату відбувається десквамація децидуальної оболонки і виведення плідного яйця.
Фармакокінетика. Після одноразового прийому у дозі 600 мг максимальна концентрація у сироватці крові 1 98 мг/л досягає через 1 3 години. Абсолютна біодоступність складає 69 %. У плазмі міфепристон на 98 % зв`язується з білками: альбуміном та кислим альфа1-глікопротеїном.
Після фази розподілення виведення спочатку відбувається повільно концентрація зменшується у 2 рази між 12-72 годинами далі - значно швидше.
Період напіввиведення становить 18 годин.
Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості: таблетки світло-жовтого або світло-жовтого з зеленкуватим відтінком;
Термін придатності. 5 років.
Умови зберігання.
Зберігати у сухому захищеному від світла недоступному для дітей місці при температурі не вище 30º С.
Упаковка. По 1 або по 3 таблетки у блістерах.
Категорія відпуску. За рецептом.
Застосовувати лише в умовах стаціонару.
Виробник. ЗАТ «Обнінська хіміко-фармацевтична компанія».

миролют ціна
миролют цена
міфепристон ціна львів
миропристон відгуки
таблетки для переривання вагітності ціна львів
міролют
мізопростол ціна
мифепристон аптека львів

міфепристон ціна в україні
миропристон ціна
міролют ціна львів
миролют отзывы
миролют цена грн
миропристон цена
міролют таблетки
миролют через сколько действует
Препарат принимают только по назначению и под наблюдением врача!... https://fitofarma.net/productview.php?comm=424+Купить+таблетки+для+аборта+200+мг+мифепристона+400+мг+мизопростола